Lared

  • Zväčšiť veľkosť písma
  • Predvolená veľkosť písma
  • Zmenšiť veľkosť písma
Konferencie

Konferencia Ako prosperovať v časoch krízy? Hotel Remata

E-mail Tlačiť PDF

Konferencia Lared v termíne 24.-26.4.2020 sa NEKONÁ z dôvodu súčasnej situácie. Ďakujeme za pochopenie.

 

Možno si tiež kladiete otázku, či príde obdobie krízy (či vrámci vzťahov na pracovisku, či vo firemných financiách, či odchádza dôležitý zákazník...) a ak áno, ako by sa mali ako kresťania zachovať. Čo k tomu hovorí Božie slovo....

LINK na prihlásenie.

 

 

 

Posledná úprava Utorok, 10 Marec 2020 09:09
 

Aká bola konferencia 2017?

E-mail Tlačiť PDF

V predposledný májový týždeň sme sa stretli s niektorými z vás na Orave v Zuberci penzión Pribisko na každoročnej LARED konferencii. Zišlo sa nás 47 a prežili sme veľmi dobrý čas, plný zaujímavých prednášok, vzájomného spoznávania a zdieľania sa a odniesli si hodnotné podnety späť do nášho každodenného života.

Wouter Droppers prekladaný skvelou tlmočníčkou Edit, sa prejavil ako vynikajúci a skúsený rečník, ktorý mal čo odovzdať ďalej - poznatky ale i autentické prežité životné skúsenosti - z oblasti vedenia firmy, zavádzania zmien, vodcovstva a spirituality kresťanského podnikateľa.

Tešíme sa už na budúci rok a veríme, že prídete opäť a pozvete aj svojich známych a priateľov a že sa stretneme i s tými, ktorým tento rok životné okolnosti nedovolili zúčastniť sa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozývame vás na LARED konferenciu

E-mail Tlačiť PDF

Termín LARED konferencie 2015 je 22.-24. máj 2015.
Hlavnou témou bude "Tajomstvo efektívneho vodcovstva".
Miesto konferencie:  hotel Junior Piatrová vo Vrútkach
Hlavným rečníkom konferencie bude:
Ralf Juhre z Nemecka - manažér, tímový a komunikačný tréner, poradca, špecialista na rozvoj organizácií a firiem.
Sobotné semináre budú viesť: Mgr. Madlena Rjabininová z Nitry a Ing. Viera Galková z Levíc.
Viac o programe a ostatné dôležité informácie o podujatí sa dozviete z pozvánky.

Ak sa chcete prihlásiť, ešte sú voľné miesta, zašlite čo najskôr vyplnenú prihlášku na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .

Tešíme sa na skoré stretnutie!

 

Pohľad späť na konferenciu 2014

E-mail Tlačiť PDF

Po sumarizácii hodnotenia májovej konferencie z feedback formulárov jednotlivých účastníkov a tiež vychádzajúc z verejnej diskusie v nedeľu dopoludnia, sa naskytá nasledovný obraz:

Májový termín podujatia vyhovuje väčšine účastníkov. Niektorí by uprednostili i nejaký iný termín: niekedy na jeseň, v zime, alebo o mesiac skôr - v apríli.
Hotel HUBERT so všetkým, čo poskytoval, bol hodnotený veľmi kladne. Taktiež lokalita sa páčila všetkým.
Pre 78% účastníkov bola cena prijateľná, pre 22% privysoká. S organizáciou i celkovým programom (ktorý nebol preplnený) ako aj príspevkami jednotlivých rečníkov a hostí - Franka Sucheho, Martiny Polohovej a Juraja Kohúta - bola väčšina veľmi spokojná. Sobotná večerná diskusia, kedy bol asi najväčší priestor pre diskusiu, zdieľanie osobných skúseností, získala tiež kladné hodnotenie väčšiny. Príjemné spoločenstvo a rodinnú atmosféru, možnosť prehĺbenia vzájomných vzťahov všetci vnímali a ocenili ako veľký profit z tejto akcie.
Mnohí si vychutnali aktívny odpočinok, wellness ponuky hotela. Pre niektorých to bol čas, kedy si mohli pripomenúť, aké dôležité je poznávať i počúvať Pána Boha v osobnom i podnikateľskom živote. Niekto spomenul, že mohol byť počas tých pár dní uistený o tom, že LARED má zmysel. Pre iného to bola výzva zmeniť smer. A viacerí veľmi uvítali a boli vďační za záver konferencie, kedy nám naši hostia a priatelia z Nemecka - manželia Suchy a manželia Raschke - ponúkli osobné modlitby a požehnanie za jednotlivé manželské páry a firmy. Bolo to skvelé, veľmi povzbudivé a posilňujúce. Veď nič nás nezmocní tak, ako to dokáže náš Boh. Je skvelé odovzdať sa do jeho rúk s našimi každodennými výzvami, zápasmi, bolesťami i plánmi a víziami.

Zatiaľ bola reč o pozitívach. A čo chýbalo? Čo všetko by sa dalo zlepšiť, zmeniť a vziať do úvahy do budúcnosti?

Čítať celý článok...
 

LARED konferencia za nami

E-mail Tlačiť PDF

Po dlhých prípravách a dlhom čakaní sa konečne počas uplynulého víkendu uskutočnila LARED konferencia 2014.
V krásnom tatranskom prostredí v príjemnom hoteli HUBERT pod Gerlachovským štítom sme spoločne strávili 3 dni. Náš hlavný rečník Frank Suchy prednášal o vízii, vedení firmy, plánovaní v podnikaní a delil sa s nami i o svoje podnikateľské skúsenosti. V sobotu večer nás navštívila riaditeľka základnej školy NARNIA z Banskej Bystrice a rozprávala nám o svojej životnej ceste a tiež o tom, ako ona hľadá rovnováhu medzi pracovným a osobným/rodinným životom. A v nedeľu dopoludnia nám Juraj Kohút pripomenul, aký je oddych dôležitý, aké podoby má a v čom je skryté jeho tajomstvo. Nechýbali diskusie, voľný čas, priestor na vzájomné zdieľanie skúseností, úspechov i problémov.

okom fotografa

Pokiaľ si chcete dať urobiť niektoré zábery, kliknite sem pre vyššiu kvalitu fotiek.

 


Stránka 1 z 3