Lared

  • Zväčšiť veľkosť písma
  • Predvolená veľkosť písma
  • Zmenšiť veľkosť písma
Zaujímavosti

Ján Košturiak: Úvahy na každý deň

Knižka Úvahy na každý deň je súborom úvah a článkov, ktoré sa pozerajú na svet manažérov v širšej súvislosti života a hľadania jeho zmyslu.
Mnohé knihy pre manažérov prinášajú "súbor najlepších praktík alebo rýchle cesty k úspechu." Táto kniha je skôr súborom úvah človeka, ktorý je sám manažérom a zároveň poradcom podnikateľov a manažérov. Autor nehľadá odpovede, ale otázky. Nepýta sa ako, ale hlavne prečo. V úvahách sa prelínajú situácie z podnikového a osobného života. Jej prvá časť je skôr súborom osobných úvah. V druhej časti sú poznámky, ktoré majú viac odborný charakter a provokujú manažérov a podnikateľov k novým pohľadom na ich prácu a život. "V dnešnom rýchlom svete nemáme čas na otázky. Bez otázok však budeme márne hľadať správne odpovede", píše autor.

Cena: 6,- EUR

Knihu si môžete objednať napríklad tu.

 

Alexandre Havard: Zodpovedné líderstvo

Kníh o líderstve vyšlo za ostatné desaťročia nespočetne veľa. Svedčí to prinajmenšom o dvoch veciach: že líderstvo je stále aktuálna téma a že stále existuje široké spektrum názorov a značná nejednota, čo pod líderstvom rozumieme. Táto kniha sa však od ostatných líši hneď v niekoľkých veciach. Hovorí o tom, že bez rozvíjania cností sa líder nemôže stať lídrom.

Čítať celý článok...
 

ChangeMaker Minute

Minútové audio zamyslenia v angličtine každý deň - changemaker minute.

 


Stránka 3 z 3