Lared

  • Zväčšiť veľkosť písma
  • Predvolená veľkosť písma
  • Zmenšiť veľkosť písma
O LARED

Kto môže byť členom

Členom združenia LARED môže byť fyzická i právnická osoba nad 18 rokov, ktorá sa oboznámila a súhlasí so stanovami združenia. Členom sa môže stať každý, kto sa chce zúčastňovať na aktivitách LARED, podielať sa na činnosti združenia a taktiež ho podporovať rôznymi spôsobmi. Vyplnenú a podpísanú prihlášku možete kedykoľvek poslať na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. alebo na poštovú adresu. Následne obdržíte informácie o forme uhradenia členského príspevku. Výška aktuálneho ročného príspevku je 10,- EUR pre fyzické osoby a 120,- EUR pre právnické osoby. V prípade otázok nás kedykoľvek kontaktujte.
prihláška fyzická osoba
prihláška právnická osoba

 

Čo je LARED

Občianske združenie LARED bolo založené 30. novembra 2012. Jeho názov je prevzatý z francúzštiny a v preklade znamená "sieť". Predchodcom bol projekt s tým istým názvom, ktorý  v rokoch 2004 - 2012 fungoval v rámci združenia JPK, ktoré jeho činnosť celé roky realizovalo a podporovalo.

Cieľom činnosti združenia je podporovať podnikateľov a ľudí v zodpovedných pozíciách vo vnášaní kresťanských hodnôt do prostredia, v ktorom pôsobia.
Táto skupina ľudí je vystavená rozličným tlakom a náročným rozhodovaniam v pracovnom aj súkromnom živote, pričom často nemajú k dispozícii podporu vo forme skúseností iných ľudí v podobných pozíciách. Jedným z cieľov LARED je “zosieťovať” tieto skupiny ľudí a taktiež vytvoriť platformu na ich vzájomné stretávanie. K dispozícii je kvalifikované vzdelávanie s dôrazom na aplikovanie kresťanských, biblických princípov v živote a v obchodnom svete.

Čítať celý článok...
 

Stanovy LARED

So stanovami občianskeho združenia LARED, ktorého vznik bol schválený Ministerstvom vnútra dňa 30.11.2012, sa môžete oboznámiť tu.